Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens kavos gėrimas „CordyCafe“ 12 pakelių

19.22 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: SP07W0051

Tiens kavos gėrimas „CordyCafe“ 12 pakelių

„CordyCafé“ – tai puikaus skonio gėrimas, kurio sudėtyje yra iš kruopščiai atrinktų ir šviežiai sumaltų kavos pupelių Arabica išgauto kavos ekstrakto. Tapkite žinovu ir įvertinkite šviežią, sodrų bei aromatingą Tiens kavos gėrimą „CordyCafé“, papildytą veiksmingu adaptogenu – „stebuklinguoju grybu“ Cordyceps sinensis. Tradicinė kinų medicina ištisus šimtmečius vertina natūralias kordicepso savybes. Jis gali ne tik padidinti natūralią organizmo apsaugą, bet ir suaktyvinti organizmo funkcijas bei pagerinti bendrą savijautą.

Kordicepsas matūraliai auga Tibete ir Nepale, maždaug trijų–penkių tūkstančių metrų aukštyje virš jūros lygio. TIENS gėrimo „CordyCafé“ sudėtyje yra tik aukščiausios rūšies kordicepso grybienos, kurią „Tiens Group“ apdoroja naudodama pažangias technologijas, leidžiančias išsaugoti natūralias savybes.

Pagrindinės kordicepso cheminės sudedamosios dalys yra kordicepinas ir adenozinas, t. y. aktyvios medžiagos, lemiančios grybo kokybę. Jos gali būti svarbios daugelyje biologinių procesų, pavyzdžiui, perduodant energiją tarp ląstelių. Kitos aktyvios sudedamosios medžiagos: polisacharidai, kordicepso rūgštis bei vitaminai A, B, C ir E, 16 aminorūgščių, superoksido dismutazė (SOD), cinkas, selenas, magnis, geležis ir kalis.

Kita šio produkto sudedamoji dalis – kalcis – padeda užtikrinti ne tik kaulų ir dantų priežiūrą, bet ir tinkamą virškinimo fermentų bei raumenų veiklą. Kalcis taip pat prisideda prie normalios energijos apykaitos palaikymo, o tai padeda išlaikyti subalansuotą energijos lygį visos dienos metu. Didesnio kalcio kiekio itin reikia augančiam ir pagyvenusių žmonių organizmui.

Dozavimas: 1 pakelį TIENS „CordyCafe“ ištirpinti  200 ml karšto vandens. Rekomenduojama norma – 2 pakeliai per dieną. Neviršyti nustatytos normos.

Grynasis kiekis:  12 pakelių 

Tiens „CordyCafe“ nerekomenduojamas vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims bei asmenims, kurie yra alergiški bet kuriai sudedamajai gėrimo medžiagai, pavyzdžiui, laktozei. Viename gėrimo pakelyje yra 72 mg kofeino.

sudetis