Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens tabletės „Fizzy“ 14 tablečių

27.39 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0351

Tiens tabletės „Fizzy“ 14 tablečių

Patogios, paprasto naudoti vandenyje tirpstančios, šnypščiosios tabletės. Veikliosios medžiagos greitai pasisavinamos. Greito poveikio ingredientai. Aukštas biotinkamumas. Greitai atkuria magnio lygį ir suteikia energijos. Fizzy sudėtyje yra karbonato ir oksido formų magnio. Šis elementas būtinas tinkamam organizmo vystymuisi ir funkcionavimui. Pagrindinis jo vaidmuo organizme yra dalyvavimas didelės energijos junginių, daugiausiai adenozino trifosfato, sintezėje ir skaidyme (ATP). Magnis yra kofermentas arba daugelio fermentų aktyvatorius, ypač tų, kurie susiję su fosfatų grupės elementų pernešimu. Jis taip pat reguliuoja kalcio balansą organizme bei dalyvauja insulino gamyboje, kraujo krešėjimo procesuose bei palaikant tinkamą vitaminų B1 ir C funkciją. Jis reguliuoja kaulų vystymąsi, stiprina natūralią organizmo apsaug.

Kvapusis bazilikas

Jame gausu flavonoidų ir eterinių aliejų. Vienas gausiausių magnio šaltinių. Magnis skatina raumenis ir kraujo indus atsipalaiduoti, gerindamas kraujotaką. Padeda palaikyti energinių medžiagų apykaitą, raumenų funkciją ir kaulų būklę.

Burokėliai

Populiari jau nuo romėnų laikų žinoma daržovė, kuomet ji buvo naudojama kaip afrodiziakas. Naudinga širdies ir kraujagyslių sistemai. Sudėtyje yra didelė nitrato koncentracija (specialaus ingrediento, kuris pavirsta nitritu ir praplečia kraujo indus, gerindamas kraujotaką ir spaudimą).

Preparatas ypač rekomenduojamas asmenims, patiriantiems daug streso, geriantiems daug kavos, arbatos ar daug kofeino sudėtyje turinčių gėrimų, taip pat kenčiantiems nuo skausmingo blauzdos raumenų mėšlungio ir akių trūkčiojimo, kuriuos sukelia magnio trūkumas.

Vartojimas: 1 tabletė per dieną ištirpdant beveik pilnoje stiklinėje vandens.

sudetis