Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Arbata „Lipid Metabolic Management Tea“ 30 pakelių

17.82 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0318

Arbata „Lipid Metabolic Management Tea“ 30 pakelių

Tai gamtinių augalų produktas. Jos pagrindas – šešių rūšių žalioji arbata su daugelio gydomųjų žolelių priedu. Vartodamas šį preparatą, žmogus ne tik jaučia malonų skonį ir aromatą, kuris būdingas kiekvienai gerai arbatai, bet ir stiprina savo sveikatą. Ši arbata dar vadinama Gynostemma arbata. Kinijoje gynostemma buvo laikomos "stebuklingu" augalu. Mokslininkai aptiko, kad Gynostemma turi adaptogeno, panašaus į tą, kurio yra ženšenyje. Jis padeda aprūpinti organizmą energija ir atkurti jį, taip pat išlaikyti sveiką imuninę sistemą.

Sudėtis:

TIENS arbatos „Lipid Metabolic Management“ sudėtyje yra penkiaskiaučių driekių (Gynostemma pentaphyllum) lapų, lotosų lapų (Folium nelumbinis), tikrųjų velniapupių (Cassia tora) – augalo, priklausančio ankštinių šeimai – sėklų ir Kinijoje tūkstančius metų žinomų kininių daugiažiedžių rūgčių (Polygonum multiflorum) šaknų. Kad padidintų išvardytų sudedamųjų dalių aktyvumą, preparatas papildytas 6 rūšimis žaliosios arbatos.

Arbatos lapai džiovinami ir apdirbami mažu garų kiekiu. Svarbiausia, jie išvengia fermentacijos proceso, o tai padeda išsaugoti vertingus vitaminus ir mineralus.

Vaistažolės, esančios TIENS arbatos „Lipid Metabolic Management“ sudėtyje, parinktos taip, kad palaikytų visapusišką organizmo gyvybingumą ir atgaivintų. Nors dauguma jų pasižymi valomosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis, kiekviena turi ir tik jai būdingų savybių. Pavyzdžiui, tikrųjų velniapupių sėklos padeda regėjimui, o kininių daugiažiedžių rūgčių šaknys daro teigiamą poveikį plaukų būklei.

Produktas:

  •     padeda reguliuoti kraujospūdį;
  •     padeda, kai sutrinka medžiagų apykaita;
  •     padeda šalinti toksines medžiagas iš organizmo ir padeda apsinuodijus maistu;
  •     palaiko nervų sistemos funkciją;
  •     padeda mažinti temperatūrą;
  •     padeda normalizuoti tuštinimąsi;
  •     palaiko kepenų, tulžies pūslės ir kasos funkcijas;
  •     padeda palaikyti tinkamą lipidų lygį.

Vartojimas: vartoti po vieną stiklinę du kartus per dieną ‒ ryte ir vakare. 1 arbatos pakelį užpilti stikline karšto (70‒80 °C) vandens. Geriausia po to puodelį uždengti ir leisti arbatai 10 minučių prisitraukti.