Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

AiRiZ higieninių įklotų rinkinys

34.49 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DR03H0002

AiRiZ higieninių įklotų rinkinys

Rinkinį sudaro: 3 dieniniai, 1 naktinis, 2 kasdieniniai

Moteriški higieniniai įklotai su aktyviojo deguonies ir neigiamo krūvio jonais suteiks Jums komfortą.

Įkloto paviršius tolygiai padengtas patentuota aktyviosos deguonies bei pipirmėtės ir lavandos ekstraktu. Inovatyvus plonas šilko ir medvilnės absorbuojantis paviršius, skysčius sugeria triskart greičiau nei įprasti įklotai. Patentuotas skysčius nukreipiantis sluoksnis su piltuvėlio formos angelėmis sugeria skysčius greičiau ir „užrakina“ juos įkloto viduje, neleisdamas jiems vėl prasiskverbti į paviršių.

Kasdieniai higieniai įklotai su aktyviuoju deguonimi ir anijonais: 155 mm ilgio įklotai su aktyviuoju deguonimi ir anijonais. Ploni, patogūs naudoti kasdien. Pakuotėje yra 30 vnt.

Dieniniai higieniniai įklotai su medvilne, aktyviuoju deguonimi ir anijonais. 245 mm ilgio įklotai su aktyviuoju deguonimi ir anijonais. Itin ploni gerai drėgmę sugeriantys ir ją „užrakinantys” įklotai suteikia komforto jausmą visą dieną.  Pakuotėje yra 10 vnt.

Naktiniai higieniniai įklotai su medvilne, aktyviuoju deguonimi ir anijonais. Visapusiška apsauga. 330 mm ilgio įklotai su aktyviuoju deguonimi ir anijonais. Pailginto dizaino. Itin gerai sugeria drėgmę ir apsaugo nuo pratekėjimo, kad užtikrintų gerą nakties miegą.

Tik ARIZ suteikia patentuotą moters savityros indikatorių.