Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens kapsulės „Chitosan“ 100 kapsulių

40.23 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0245

Tiens kapsulės „Chitosan“ 100 kapsulių

Chitozano, kuris dar vadinamas chitinu ir chitosaminu, arba šeštuoju faktoriumi, gausiai randama krevetėse, krabuose, vabzdžiuose, o taip pat augalų stiebuose ir lapuose. Gamtoje chitozano gamyba nusileidžia tik celiuliozei. Chitozanas – vienintelė valgoma medžiaga, kurios sudėtyje yra teigiamų jonų, o taip pat tai – šeštasis gyvybiškai svarbus faktorius šalia baltymų, cukraus, riebalų, vitaminų ir mineralinių medžiagų. Be to, chitozanas – vienintelė daugiamolekulinė medžiaga gamtoje su teigiamu jonų krūviu. Taisyklingai naudojamas jis gaudo elektroneigiamas riebiąsias rūgštis, jas dengia, tai yra užkerta kelią jų patekimui į žarnyną ir šalina iš organizmo.

Sudėtis: „TIENS Chitosan“ gaunamas iš raudonkojų krabų kiautų. Jam būdingas labai didelis ‒ 85 % ‒ chitino deacetilinimo laipsnis. Kuo didesnis šio organinio junginio deacetilinimo laipsnis, tuo didesnis gauto chitozano biocheminis aktyvumas. Taigi akivaizdu, kad sudėtis yra įspūdingai efektyvi.

Preparate esantis chitozanas nei suvirškinamas, nei absorbuojamas žmogaus organizmo. Patekęs į skrandį, chitozanas gerokai padidina jo tūrį, išbrinkdamas vandenyje, ir efektyviai malšina alkį. Be to, chitino skaidulos apsivynioja aplink riebalų molekules ir taip padaro jas nepasiekiamas virškinimo fermentams. Viena chitozano molekulė suriša keletą kartų daugiau riebalų nei sveria pati. Surišti riebalai vėliau pašalinami iš organizmo. Kartu medžiaga neveikia riebaluose tirpių vitaminų A, D ir E absorbcijos. Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

 

Produktas:

  • padeda stiprinti imuninę sistemą ir apsaugoti nuo ligų;
  • padeda mažinti kraujospūdį, šalinti neigiamus lipidus iš kraujo ir širdies – kraujagyslių ligų profilaktika;
  • palaiko kepenų funkcijas;
  • palaiko skrandžio funkcijas;
  • padeda sumažinti padidintą skrandžio rūgštingumą;
  • padeda esant užkietėjusiems viduriams;
  • palaiko medžiagų apykaitą.

Vartojimas: vartoti po 1‒2 kapsules du kartus per dieną, pageidautina ryte, nevalgius. Norint kontroliuoti svorį, kapsules vartoti 20 minučių prieš valgį, užgeriant šiltu vandeniu.

SVARBU!

Dėl vartojimo nėščiosioms ir vaikams iki 12 metų rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Chitozaną ir kitų vaistų ar preparatų dozes reikia vartoti su 2 valandų pertrauka, nes chitozanas gali sugerti vaistus ir trukdyti juos pasisavinti.

Negalima vartoti kartu su TIENS kapsulėmis „Double Cellulose“.