Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens kapsulės „Kardi“ su krilių aliejumi 30 kapsulių

40.23 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0239

Tiens kapsulės „Kardi“ su krilių aliejumi 30 kapsulių

Tiens Kardi Krill produktas - natūralus ir grynas omega-3 šaltinis, nepaliekantis nemalonaus skonio burnoje. Krill aliejus greičiau ir lengviau absorbuojami nei žuvų taukai. Tai gryniausias pasaulyje jūrinės kilmės omega-3 šaltinis. Krilių aliejaus omega-3 rūgštyse gausu astaksantino, kuris yra vienas stipriausių natūralių oksidantų.

Šaltalankiuose labai daug maistingųjų medžiagų ir derinių padidinančių galimybes pagyti. Šaltalankių sėklose yra daug antioksidantų, tai vitaminai C ir E bei flavonoidai. Vitaminas E ypač svarbus siekiant užtikrinti ląstelių membranų apsaugą, taip pat išlaikyti sveiką odą, širdį, normalią kraujotaką, sveikus nervus, raumenis, raudonuosius kraujo kūnelius. Jis taip pat dalyvauja gabenant maisto medžiagas į ląsteles. Dygliuotame šaltalankyje esančių nesočiųjų omega-7 rūgščių pagalba organizme palaikoma cholesterolio homeostazė bei reguliuojamas kraujospūdis. Jos padeda sumažinti "blogojo" cholesterolio kiekį bei padidinti "gerojo" cholesterolio kiekį mūsų arterijose.

Uodegotojo burnočio sėklos turi B grupės vitaminų, pagrindinių mineralų (kalcis, geležis, kalis, cinkas, varis ir manganas) bei būtiniausias amino rūgštis. 

Sudėtis: krilių aliejus, dygliuotojo šaltalankio aliejus ir uodegotojo burnočio sėklos.   

Produktas:

  • naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai;
  • padeda išlaikyti reikiamą cholesterolio kiekį;
  • gerina smegenų funkciją, atmintį;
  • palaiko nervų sistemos funkcionavimą;
  • praturtintas antioksidantais;
  • gerina sąnarių būklę.