Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

TIENS kapsulės su česnaku ir tikriniu blizgučiu 60 kapsulių

45.31 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0349

TIENS kapsulės su česnaku ir tikriniu blizgučiu 60 kapsulių

 • Česnakai dar senovėje buvo vertinami dėl antibakterinių savybių. Centrinėje Azijoje, Indijoje ir Kinijoje jie auginami ištisus šimtmečius. Nors daugelyje šalių česnakai vartojami kaip prieskoniai, jie tapo svarbūs ir maisto papildų gamyboje.

  Česnakas (Allium sativum)yra augalas, pasižymintis vienu iš plačiausių veikimo spektrų žmogaus organizme. Jo efektyvumas nuodugniai ištirtas ir aprašytas. Seniausi įrašai siekia 3000 metų prieš Kristų. Nuo tų laikų česnakai šimtmečiais buvo naudojami kaip prieskonis ir maisto konservavimo priemonė, taip pat kaip vaistas nuo infekcinių ir parazitinių virškinamojo trakto ligų. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai ne tik patvirtino česnakų dezinfekcinį, bakteriostatinį ir antiparazitinį poveikį, bet ir atskleidė daugybę kitų naujų savybių. Svarbiausia iš jų yra visapusiškas kraujotakos gerinimas. 

  Į Tiens maisto papildo su česnakų aliejumi sudėtį įeina česnakų ekstraktas. 3 kapsulės ekstrakto atitinka 10 česnakų galvučių. Preparatas yra bekvapis.

  Farmakologiniu atžvilgiu tarp svarbiausiųjų česnako sudedamųjų dalių yra medžiagos, turinčios organinės sieros junginių. Būtent jos lemia specifines česnakų savybes. Tarp jų yra aliinas, kuris virsta alicinu, aliloligosulfidai, polisulfidai, vinilsulfidai. Česnakuose taip pat yra flavonoidų, nukleozidų, fermentų, vitaminų (A, C ir kitų), mikroelementų ir makroelementų (tarp jų kalio, geležies, fosforo, natrio ir kalcio). Medžiaga, būdinga tik česnakams, yra česnakų eterinis aliejus. Jis išgaunamas sumaltus česnakus apdorojant garinės distiliacijos būdu. Pirmą kartą ši medžiaga iš česnakų išskirta XIX a. pabaigoje. Česnakų eteriniame aliejuje yra įvairių polisulfidų, kurie lemia jo kvapą ir skonį. Česnakų aliejaus sudėtis priklauso nuo jų kilmės ir derliaus ėmimo sezono. Aliejaus ekstrakte yra dialildisulfidų, aliltrisulfidų ir alilmetiltrisulfidų. 

  Grynasis kiekis: 42 g (60 kapsulių x 700 mg).

  Rekomenduojama paros dozė: vartoti 2 kapsules tris kartus per dieną valgio metu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos.

  Medžiagos, turinčios mitybinį ir / ar fiziologinį poveikį:

   

  6 kapsulėse yra:

  % RMV*

  Valgomųjų česnakų maceruotas aliejus (71,4 %)

  3 g

  -

   

  *RMV – referencinė maistinė vertė.

  Sudedamosios dalys (6 kapsulėse): valgomųjų česnakų (Allium sativum) maceruotas aliejus (71,4 %), kapsulės apvalkalas: želatina, glicerolis, vanduo.

  Nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai.

  Partija / Geriausias iki (pabaigos): galiojimo datą ir partiją žr. ant pakuotės.

  Įspėjimas: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausoje ir vėsioje patalpoje, kambario temperatūroje.

  Platintojas: UAB „Korporacija Tjanši“, Ulonų g. 5, LT 08240 Vilnius, Lietuva

   

sudetis