Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens milteliai „Super Calcium“ 10 pakelių

26.44 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0310

Tiens milteliai „Super Calcium“ 10 pakelių

TIENS sukūrė kalcio papildų liniją, pritaikytą skirtingiems organizmo poreikiams. Milteliai „Super Calcium“ yra universalus kalcio ir kitų vitaminų papildas. Į visus TIENS kalcio papildus įeina organinis jonizuotas kalcis, kuris yra gerai absorbuojamas organizmo (apie 95 proc.). Šis produktas sukurtas pagal specifinį receptą, subalansuotos koncentracijos dozėje turi daugybę maistingųjų medžiagų, įvairiapusiškai stiprinančių sveikatą. Organinio kalcio kiekis produkte yra didelis ir įsisavinimo koeficientas aukštas. Produktas turi daug angliavandenių, vitaminų ir mikroelementų. Jis užtikrina kasdieninę maistingųjų medžiagų normą, pašalina kalcio deficitą, atsiradusį dėl neteisingos mitybos.

Sudėtis:

Preparate yra lengvai pasisavinamo jonizuoto kalcio junginių, kurie yra ir veršelių kauluose. Svarbu atsiminti, kad natūraliai kalcis yra joninės struktūros. Prieš organizmui jį pasisavinant, kalcis paverčiamas į molekulinę formą (netirpi kalcio druska). Tokia molekulė negali patekti į ląstelę, nes per ląstelės membraną gali pereiti tik jonai. Todėl geriau vartoti papildus, kuriuose yra jonizuotas kalcis, ne kalcio karbonatas (esantis, pavyzdžiui, austrių kiautuose), kuris sunkiau virškinamas ir gali neutralizuoti skrandžio sultis. Kiti vitaminai esantys papilde padeda organizmui absorbuoti kalcį. Vitaminas D padeda organizmui geriau pasisavinti kalcį ir fosfatus. Tai reiškia, kad nuo šio vitamino kiekio organizme priklauso, kiek kalcio ir fosfatų bus pasisavinta žarnyne iš maisto ir perduota į kraujo apytaką. Vitamino D trūkumas sumažina kalcio absorbciją, net jei mityboje kalcio ir netrūksta, o tai sukelia kaulų demineralizaciją. Kadangi vitaminas D atsakingas už normalią imuninės sistemos veiklą, jo trūkumas padidina infekcijų riziką. Dar viena sudėtinė šių maisto papildų dalis – vitaminas C, apsaugantis ląsteles nuo oksidacinio streso ir laisvųjų radikalų. Šis vitaminas taip pat prisideda prie kolageno gamybos, kuris reikalingas kraujagyslėms, kaulams, odai, dantims, kremzlėms ir dantenoms. TIENS papilduose yra ir vitamino A, kuris svarbus imuninės sistemos veiklai ir atlieka svarbų vaidmenį ląstelių specializacijoje (tai reiškia, kad ląstelės priklauso tam tikram audiniui ir atlieka tam tikras funkcijas).

Produktas:

  • padeda palaikyti kaulų ir dantų stiprumą;
  • palaiko sąnarių funkcijas;
  • padeda palaikyti kaulinio audinio tvirtumą;
  • palaiko raumenų funkcijas;
  • padeda aktyvaus organizmo augimo periodu;
  • palaiko medžiagų apykaitą.

Rekomenduojama paros norma: ištirpinkite 0,5–1 pakelį 100 ml 40ºC temperatūros vandens. Maisto papildą vartokite 30 minučių prieš valgį, kartą per dieną, geriausia prieš pietus.