Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens milteliai „Super Calcium“ su lecitinu 20 kapsulių

12.64 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0312

Tiens milteliai „Super Calcium“ su lecitinu 20 kapsulių

Produktas gali ne tik aprūpinti organizmą kalciu, bet ir pagerinti galvos smegenų bei nervų sistemos maitinimą, suaktyvinti smegenų ląstelių veiklą, padidinti intelektą. Tai pati geriausia priemonė atminčiai, smegenų ląstelių produktyvumui didinti ir atitolinti smegenų senėjimą.

Sudedamosios dalys

Papildą sudaro organinis miltelių pavidalo kalcis.

Antra sudedamoji papildo dalis – lecitinas, kuris randamas bet kurioje organizmo ląstelėje, ypač kaip sudedamoji ląstelių membranų dalis. Nepaisant to, kad lecitinas yra visose organizmo ląstelėse, jo kiekis skirtinguose organuose skiriasi. 

Papilde taip pat yra taurino. Taurinas – organinis aminorūgščių grupės junginys, esantis daugelyje audinių ląstelių ir atlieka svarbų vaidmenį daugelyje fiziologinių procesų, vykstančių įvairiuose organuose. Didžiausias jo kiekis randamas smegenyse (kankorėžinėje liaukoje ir hipofizėje), tinklainėje, širdyje, raumenyse ir tulžyje. Žmogaus organizme taurinas pagaminamas dalyvaujant sieros turinčioms aminorūgštims: cisteinui ir metioninui, taigi, kai pastarųjų kiekis organizme sumažėja, gali sutrikti taurino gamyba.

Dar viena svarbi sudėtinė papildo dalis yra folio rūgštis. Folatas palaiko normalią kraujo gamybą, normalią psichologinę būklę ir sumažina nuovargį bei išsekimą. Papilde taip pat yra vitaminų B1 ir B12, kurie palaiko tinkamą psichologinę organizmo veiklą ir normalią energijos apykaitą. Vitaminas C palaiko imuninę sistemą per intensyvią fizinę veiklą ir po jos, taip pat padeda formuotis kolagenui, kuris būtinas tinkamai kraujagyslių veiklai, kaulams, odai, dantims, kremzlėms ir dantenoms.

Produktas:

  • palaiko nervų sistemos funkcijas;
  • padeda aktyvinti smegenų veiklą;
  • palaiko galvos smegenų kraujotaką;
  • padeda, kai vargina stresas ir nuovargis;
  • padeda palaikyti kaulinio audinio tvirtumą.

Rekomenduojama paros norma: rekomenduojama vartoti vieną kapsulę per dieną. Galima palaipsniui didinti dozę iki vienos kapsulės du kartus per dieną ir tris kartus per dieną.