Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens milteliai vaikams „Super Calcium“ 10 pakelių

28.74 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0311

Tiens milteliai vaikams „Super Calcium“ 10 pakelių

Šis produktas sukurtas specialiai vaikams. Kuriant šio produkto receptą, buvo atsižvelgta į vaikų augimo ir vystymosi ypatumus. Produkto sudėtyje devynių rūšių aminorūgštys, būtini vitaminai ir mikroelementai - būtent tai, kuo galima patenkinti vaikų organizmo poreikius, aprūpinant juos lipoproteinais, lecitinu, taurinu ir kitomis maistingomis medžiagomis, norint išvengti kalcio ir kitų naudingųjų medžiagų trūkumo, atsirandačio dėl neteisingos mitybos. Šis produktas pagerina vaikų sveikatą ir jų protinius sugebėjimus.

Sudėtis:

Į šio  preparato sudėtį įeina organinio kalcio milteliai. Kalcis – gyvybiškai svarbus elementas, atsakingas už daugelį organizmo funkcijų, pavyzdžiui, dalyvauja virškinimo fermentų veikloje ir kraujo krešėjime. Taip pat jis užtikrina tinkamą raumenų funkciją ir nervinių impulsų perdavimą, tačiau svarbiausia tai, kad kalcis yra pagrindinė statybinė kaulų ir dantų medžiaga. Vitaminas D reguliuoja kalcio ir fosfatų homeostazę organizme, o tai reiškia, kad kalcio ir fosforo kiekis, absorbuojamas žarnyne ir patenkantis į kraują, didele dalimi priklauso nuo šio vitamino. Vitamino D trūkumas sumažina kalcio pasisavinimą, net jei su maistu ir gaunamas pakankamas šio makroelemento kiekis. Be to, vitaminas D palaiko normalią imuninės sistemos funkciją ir organizmo atsparumą uždegimams bei sumažina riziką vaikams susirgti rachitu. Pagrindiniai kalcio trūkumo simptomai: silpni  kaulai ir trapūs dantys. Šiame preparate taip pat yra vitamino C, vitamino A, cinko, geležies, pieno miltelių ir taurino.

Produktas:

  • padeda palaikyti kalcio kiekį organizme visais augimo periodais, o ypač prieš lytinio brendimo pradžią (11-14 metų);
  • palaiko sąnarių bei raumenų funkcijas;
  • padeda palaikyti kaulų ir dantų stiprumą;
  • palaiko medžiagų apykaitą.

Rekomenduojama paros norma: vaikams nuo 1 iki 3 metų amžiaus: pusę pakelio ištirpinkite pusėje stiklinės šilto vandens, vieną kartą per dieną, vakare. Vyresniems nei 3 metų vaikams: ištirpinkite vieną pakelį pusėje stiklinės šilto vandens vieną kartą per dieną, vakare.