Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@rytu-papildai.lt

Tiens „Nutri-Shape Trim“ 180 kapsulių

38.59 €
Prieinamumas: Turime
Gamintojas: Tiens
Pakuotė: DS02W0321

Tiens „Nutri-Shape Trim“ 180 kapsulių

Tiens „Nutri-Shape Trim” maisto papildo sudėtyje yra gliukomanano iš leopardinio amorfofalo augalo šaknies ir nepakeičiamo mikroelemento cinko.

Leopardiniame amorfofale yra mažai kalorijų, bet daug maistinių skaidulų. Gliukomanano milteliai įberti į vandenį išbrinksta ir pavirsta į želės pavidalo masę. Manoma, kad sausas gliukomananas gali sugerti iki 50 kartų daugiau vandens nei pats sveria. Lyginant su kitomis skaidulomis, jis pasižymi dideliu klampumu ir didesne molekuline mase. Gliukomananas gali sulėtinti cholesterolio absorbciją žarnyne ir tokiu būdu padėti išlaikyti tinkamą cholesterolio kiekį kraujyje. Sukeldamas pilnumo jausmą, gali sumažinti alkio pojūtį ir padėti numesti svorio.

Cinkas yra atsakingas už daugelį organizmo funkcijų ir jame vykstančių  procesų, tokių kaip imuninės sistemos veikla ir hormonų gamyba, padeda stimuliuoti bent 100 skirtingų fermentų aktyvumą. Cinko trūkumas gali turėti neigiamos įtakos žmogaus sveikatai. Šis elementas natūraliai randamas daugelyje maisto produktų (jūros gėrybėse, ankštinėse daržovėse, nesmulkintų grūdų duonoje, moliūgų sėklose, riešutuose, kiaušiniuose, fermentiniuose sūriuose), jį taip pat galima įsigyti kaip maisto papildą. Cinko gali trūkti žmonėms, besilaikantiems mažo kaloringumo dietos, vartojantiems daug saldumynų, vegetarams, nėščioms moterims bei pagyvenusiems žmonėms ir vaikams.

Vartojimas: rekomenduojama paros norma:6 kapsulės per dieną (3 kartus po 2 kapsules), pusvalandį prieš pusryčius, pietus ir vakariene užgeriant 1–2 stiklinėmis vandens.

Vartokite užgerdami dideliu kiekiu vandens, kad išvengtumėte užspringimo ir užtikrintumėte, jog turinys pasieks skrandį.  Nevartokite, jei jums sunku ryti.  Nerekomenduojama vaikams iki 12 metų ir asmenims, alergiškiems preparato sudedamosioms dalims.